Tygodniowy rozkład zajęć w I półroczu roku szkolnego 2019/2020
poniedziałek klasa I
M. Szpaczyńska sala
1. edukacja wczesnoszkolna 2
2. edukacja wczesnoszkolna 2
3. język angielski 2
4. wychowanie fizyczne
5. wychowanie fizyczne
6.
7.
8.
9.
wtorek klasa I sala
1. edukacja wczesnoszkolna 2
2. edukacja wczesnoszkolna 2
3. edukacja wczesnoszkolna 2
4. religia 2
5. wychowanie fizyczne
6.
7.
8.
9.
środa klasa I sala
1. edukacja wczesnoszkolna 2
2. edukacja wczesnoszkolna 2
3. edukacja wczesnoszkolna 2
4. informatyka i
5. zajęcia kształtujące kreatywność 2
6.
7.
8.
9.
czwartek klasa I sala
1. edukacja wczesnoszkolna  2
2.  edukacja wczesnoszkolna  2
3.  edukacja wczesnoszkolna  2
4.  edukacja wczesnoszkolna  2
5.
6.
7.
8.
9.
piątek klasa I sala
1. edukacja wczesnoszkolna 2
2. edukacja wczesnoszkolna 2
3. język angielski 2
4. religia 2
5. zajęcia kształtujące kreatywność 2
6.
7.
8.
9.
poniedziałek klasa II
M. Adamczak sala
1. edukacja wczesnoszkolna 1
2. edukacja wczesnoszkolna 1
3. edukacja wczesnoszkolna 1
4. język angielski 1
5.
6.
7.
8.
9.
wtorek klasa II sala
1. religia 1
2. edukacja wczesnoszkolna 1
3. edukacja wczesnoszkolna 1
4. edukacja wczesnoszkolna 1
5. wychowanie fizyczne
6. informatyka i
7.
8.
9.
środa klasa II sala
1. edukacja wczesnoszkolna 1
2. edukacja wczesnoszkolna 1
3. edukacja wczesnoszkolna 1
4. język angielski 1
5.
6.
7.
8.
9.
czwartek klasa II sala
1. zajęcia kształtujące kreatywność 1
2. edukacja wczesnoszkolna 1
3. edukacja wczesnoszkolna 1
4. edukacja wczesnoszkolna 1
5. zajęcia kształtujące kreatywność 1
6.
7.
8.
9.
piątek klasa II sala
1. wychowanie fizyczne
2. wychowanie fizyczne
3. edukacja wczesnoszkolna 1
4. edukacja wczesnoszkolna 1
5. język niemiecki 1
6. religia 1
7.
8.
9.
poniedziałek klasa III
I. Okularczyk sala
1. język angielski 3
2. edukacja wczesnoszkolna 3
3. edukacja wczesnoszkolna 3
4. edukacja wczesnoszkolna 3
5.
6.
7.
8.
9.
wtorek klasa III sala
1. język angielski 3
2. religia 3
3. informatyka i
4. edukacja wczesnoszkolna 3
5. edukacja wczesnoszkolna 3
6. zajęcia kształtujące kreatywność 3
7.
8.
9.
środa klasa III sala
1. edukacja wczesnoszkolna 3
2. edukacja wczesnoszkolna 3
3. edukacja wczesnoszkolna 3
4. wychowanie fizyczne
5.
6.
7.
8.
9.
czwartek klasa III sala
1. ———-
2. język niemiecki 3
3. edukacja wczesnoszkolna 3
4. edukacja wczesnoszkolna 3
5. edukacja wczesnoszkolna 3
6. zajęcia kształtujące kreatywność 3
7.
8.
9.
piątek klasa III sala
1. wychowanie fizyczne
2. wychowanie fizyczne
3. religia 3
4. edukacja wczesnoszkolna 3
5. edukacja wczesnoszkolna 3
6. edukacja wczesnoszkolna 3
7.
8.
9.
poniedziałek V
J. Stężowska sala
1. język polski a
2. historia 14
3. godzina wychowawcza 9
4. język niemiecki 1
5. matematyka 6
6. informatyka i
7.
8.
9.
wtorek V sala
1. geografia 7
2. historia 14
3. wychowanie fizyczne
4. wychowanie fizyczne
5. religia 13
6. język polski a
7.
8.
9.
środa V sala
1. matematyka 6
2. język angielski 8
3. biologia 9
4. język polski a
5. język polski a
6. wychowanie do życia w w rodzinie 9
7.
8.
9.
czwartek V sala
1. wychowanie fizyczne
2. wychowanie fizyczne
3. matematyka 6
4. język angielski 7
5. język polski a
6. plastyka 8
7.
8.
9.
piątek V sala
1. ———–
2. religia 13
3. technika 7
4. matematyka 6
5. język angielski 7
6. muzyka a
7. zajęcia kształtujące kreatywność 6
8.
9.
poniedziałek VI
E. Finster sala
1. plastyka 3
2. język angielski 6
3. język polski a
4. język polski a
5. matematyka 10
6. zajęcia kształtujące kreatywność 10
7.
8.
9.
wtorek VI sala
1. ———
2. geografia 7
3. wychowanie fizyczne
4. wychowanie fizyczne
5. język polski a
6. matematyka 10
7. religia 13
8.
9.
środa VI sala
1. zajęcia kształtujące kreatywność 8
2. matematyka 10
3. język angielski 6
4. technika 8
5. biologia 9
6. historia 14
7. godzina wychowawcza a
8. wychowanie do życia w rodzinie 9
9.
czwartek VI sala
1. wychowanie fizyczne
2. wychowanie fizyczne
3. język niemiecki 8
4. historia 14
5. język angielski 6
6. zajęcia kształtujące kreatywność a
7.
8.
9.
piątek VI sala
1. religia 13
2. język polski a
3. język polski a
4. matematyka 10
5. muzyka a
6. informatyka i
7.
8.
9.
poniedziałek VII
K. Szewczuk sala
1. chemia 8
2. język polski a
3. fizyka 10
4. matematyka 10
5. język angielski 7
6. wychowanie fizyczne
7. wychowanie fizyczne
8. zajęcia kształtujące kreatywność 10
9.
wtorek VII sala
1. język niemiecki 8
2. matematyka 6
3. geografia 7
4. język polski a
5. fizyka 10
6. religia 13
7. godzina wychowawcza 7
8. informatyka / — i
9.
środa VII sala
1. geografia 7
2. matematyka 6
3. język polski a
4. biologia 9
5. język angielski 7
6. wychowanie fizyczne
7. wychowanie fizyczne
8. zajęcia kształtujące kreatywność
9.
czwartek VII sala
1. chemia 8
2. język polski a
3. język polski a
4. matematyka 6
5. język angielski 7
6. historia 14
7. plastyka 8
8. —-/ informatyka i
9.
piątek VII sala
1. język polski a
2. język niemiecki 8
3. biologia 9
4. historia 14
5. religia 13
6. matematyka 6
7. muzyka a
8. doradztwo zawodowe 8
9.
poniedziałek VIII
I. Bilińska sala
1. ——
2. chemia 8
3. historia 14
4. matematyka 10
5. język polski 13
6. język polski 13
7. język angielski 7
8. —-/ informatyka i
9.
wtorek VIII sala
1. wiedza o społeczeństwie 14
2. język niemiecki 8
3. matematyka 10
4. fizyka 10
5. język angielski 7
6. wychowanie fizyczne
7. wychowanie fizyczne
8. religia 13
9.
środa VIII sala
1. matematyka 10
2. geografia 7
3. język angielski 7
4. historia 14
5. język polski 13
6. język polski 13
7. doradztwo zawodowe 8
8. edukacja dla bezpieczeństwa 8
9.
czwartek VIII sala
1. ——-
2. chemia 8
3. wychowanie fizyczne
4. wychowanie fizyczne
5. wiedza o społeczeństwie 14
6. matematyka 10
7. informatyka / —- i
8.
9.
piątek VIII sala
1. matematyka 10
2. fizyka 10
3. język niemiecki 8
4. biologia 9
5. godzina wychowawcza 14
6. język polski 13
7. religia 14
8.
9.
Harmonogram trwania zajęć lekcyjnych
Nr lekcji zajęcia przerwa
1. 8:00-8:45 8:45 – 8:55
3. 9:50-10:35 9:40 – 9:50
4. 10:45-11:30 10:35 – 10:45
5. 11:40-12:25 11:30 – 11:40 ( I przerwa obiadowa)
6. 12:40-13:25 12:25 – 12:40 ( II przerwa obiadowa)
7. 13:35 – 14:20 13:25 – 13:35
8. 14:30-15:15 14:20 – 14:30